معرفی پرایس اکشن ال بروکس:

ال بروکس دارای مدرک دکتری از دانشگاه شیکاگو بوده و چشم پزشک می باشد. وی پس از آنکه یک معامله گر حرفه ای شد حرفه اصلی خود را که چشم پزشکی بود رها کرد و به طور منظم در کنفرانس های بین المللی در سطح دنیا در رابطه با معامله گری سخنرانی می کند. کتاب های آموزش معامله گری وی به زبان های زیادی در سطح دنیا ترجمه شده است. وی معتقد است که شما در حال معامله با باهوش ترین افراد آموزش دیده در سطح جهان هستید. از نظر ال بروکس تکنیک های پرایس اکشن توسط معامله گران برتر و مدیران صندوق های تأمینی هر روز استفاده می شوند و هیچ منبع ارزشمند دیگری برای معامله گران که بتواند این میزان اطلاعات ارزشمند فراهم کند، وجود ندارد.

نگاه ال بروکس به بازارها و عملکرد قیمت متفاوت از اکثر معامله گران است و ال بروکس معتقد است که هر تیکی که در طی روز در بازار رخ می دهد، دارای اهمیت است. از نظر ال بروکس در نمودارهای هر بازه زمانی مقدار باور نکردنی اطلاعات وجود دارد. از نظر ال بروکس هرچه یک معامله گر بیشتر ببیند، فرصت های بیشتری برای کسب سود خواهد داشت. البروکس ادعا نمی کند که کل پازل بازار را می بیند، اما حداقل فکر می کند که بازار بسیار پیچیده تر و جذاب تر از آن چیزی است که برای همه به نظر می رسد. بیشترین لذتی که ال بروکس از بازار می برد در رابطه با کشف قطعات کوچک جدید در بازار است.

الگوهای مختلفی در سبک پرایس اکشن ارائه شده توسط ال بروکس مورد استفاده قرار می گیرد که که از آن جمله می توان به: Major Treading Reversal، Final Flag، Break Out، Wedge، Channel، Measured Move، TR Reversal، Opening Reversals، Magnet اشاره نمود. از نظر ال بروکس چارت های قیمتی تقریبی هستند و دلیلی که برای این موضوع بیان می کند آن است که در صرافی های مختلف روندهای قیمتی موجود لزوماً یکسان نیستند.

مزایای پرایس اکشن ال بروکس:

1-پرایس اکشن جامع و کاربردی

2-خواندن کندل به کندل بازار و مناسب اسکلپ

3-دیدگاه پویا و همراهی با مومنتوم قیمت

4-مبتنی بر الگوهای قیمتی

معایب پرایس اکشن ال بروکس:

1-عدم توجه به نگاه مولتی تایم فریم

2-عدم توجه به سطوح عرضه و تقاضا

3-نگاه ساده به بازار

4- عدم توجه به جریان سفارشات

5-عدم توجه به سشن های معاملاتی

آموزش بورس مشهد, آموزش رمز ارز مشهد, آموزش فارکس مشهد,, آسا 365, آسا، آموزش پرایس اکشن مشهد، پرایس اکشن، آموزش معامله گری مشهد،