10 شرکت برتر توسعه متاورس در دنیا:

 متاورس داغ ترین واژه در بازار جهانی فناوری است. شرکت‌هایی که متاورس را توسعه می‌دهند، بر ایجاد نوآوری‌ها و ویژگی‌های جدید متمرکز شده‌اند تا کاربران را قادر به تعامل موثر با یکدیگر در دنیای دیجیتال کنند. شرکت های متاورس برای متحول کردن دنیای دیجیتال با تجارب فراگیر در آینده در خط مقدم هستند. بنابراین، بیایید با 10 شرکت برتر توسعه‌دهنده Metaverse برای مشارکت و سرمایه‌گذاری در فناوری Metaverse آشنا شویم:

 

10 شرکت برتر در حال توسعه Metaverse در سال 2022:

متا (Meta):

متا شرکت اصلی توسعه متاورس برای کاربران و بازیکنان است تا در شبکه گسترده دنیای مجازی سه بعدی بی‌درنگ با حفظ هویت و تاریخ پرداخت حضور داشته باشند. اعلام شده است که شرکت Metaverse بر روی توسعه یک ابر کامپیوتر رکوردشکن برای تامین انرژی متاورس متمرکز شده است که به کوئینتیلیون ها عملیات در ثانیه می رسد. همچنین اتحادیه اروپا را برای توسعه فناوری Metaverse  برای ایجاد اشتغال بیشتر در اروپا انتخاب کرده است.

 

  :NVIDIA

NVIDIA یکی از شرکت‌های برتر متا است که با بازار Metaverse سروکار داشته است. این ابتکار رخ داد تا نسخه‌های رایگان برنامه‌ای را که برای توسعه دارایی‌های آماده متاورس معروف به Omniverse ساخته شده بود، توزیع کند. NVIDIA در حال تبدیل شدن به یک شرکت محبوب است که Metaverse را با حمایت از هنرمندان و همچنین سازندگان محتوا برای ساخت دنیای مجازی و محصولات توسعه می دهد. شرکت Metaverse مجموعه ای از مشارکت های مرتبط با اشتراک گذاری محتوای مرتبط با Metaverse  دارد. همچنین به کاربران کمک می‌کند تا آواتارهای شخصی‌سازی‌شده برای زنده‌کردن دیدگاه‌ها ایجاد کنند.

 

 بازی های حماسی (Epic Games):

بازی های حماسی با موج قابل توجهی از توسعه و نوآوری در خط مقدم شرکت های بزرگی است که Metaverse را توسعه می دهند. این شرکت متاورس از سرمایه‌گذاری یک میلیون دلاری برای توسعه Metaverse در سال 2021 خبر داده است تا راه را برای توسعه‌دهندگان بازی برای کشف فرصت‌های فراوان در وب 3.0 هموار کند. همچنین در استودیو Spire Animation سرمایه گذاری کرده است تا دارایی های داستانی مانند دنیاها و شخصیت ها را به Metaverse منتقل کند. 

 

مایکروسافت (Microsoft):

مایکروسافت یک شرکت محبوب برای متا است که بر روی توسعه یک سری برنامه های کاربردی Metaverse بر روی پلت فرم Mesh  متمرکز شده است. همچنین در حال ساخت یک چیپست واقعیت افزوده جدید برای Metaverse با کوالکام برای دسترسی به ویژگی های جدید است. مایکروسافت یکی از شرکت‌های پیشرو است که Metaverse را با به‌روزرسانی AltspaceVR برای ایجاد مکانی امن‌تر برای کاربران و بازیکنان،Metaverse  را توسعه می‌دهد. 

 

اپل (Apple):

اپل به عنوان یک شرکت شناخته شده برای Meta برای ایجاد برنامه های جلسات مجازی Head-Mounted System (HMD) شناخته می شود. این برنامه ها شامل حرکات فیزیکی دست و بازو برای حضور و تعامل در جلسات مجازی است. 

 

دسنترالند (Decentraland):

دسنترالند یکی از شرکت‌های بزرگی است که Metaverse را به عنوان پلتفرمی برای تولیدکنندگان محتوا و شرکت‌هایی که به دنبال یک رسانه هنری جدید یا هر فرصت تجاری هستند، توسعه می‌دهد. این پلتفرم به کاربران کمک می کند تا هنگام خرید قطعات مجازی زمین در فناوریMetaverse ، برنامه ها و محتوای مختلف ایجاد کنند و همچنین کسب درآمد کنند. 

 

شرکت روبلوکس (Roblox Corporation):

شرکت روبلوکس بر روی ایجاد اقتصاد تولید محتوای Metaverse تمرکز دارد و در عین حال یک پلت فرم بازی باز را ارائه می دهد تا به بازیکنان اجازه دهد دنیای دیجیتال و تعاملی خود را بسازند. این شرکت برای ساخت مدل کسب و کار Metaverse محبوبیت پیدا می کند. این شرکت بازی‌های متعددی را در پلتفرم خود ارائه می‌کند و برخی از آنها جهان‌های مجازی را ارائه می‌دهند که بازیکنان می‌توانند به طور مؤثر و آزادانه با یکدیگر تعامل داشته باشند. این شرکت محبوب Metaverse میزبان رویدادهای Metaverse  مانند Lil NasXConcert برای تمام دنیا بوده است. 

 

نرم افزار یونیتی (Unity Software):

نرم افزار یونیتی  یک شرکت معروف برای Meta برای کمک به توسعه Metaverse است. این یک پلتفرم توسعه نرم افزار 3 بعدی زمان واقعی با دسترسی از طریق واقعیت افزوده یا واقعیت افزوده ارائه می دهد. تمرکز آن بر توانمندسازی مشاغل با عرضه ابزارها و فناوری های پیشرفته مانند 3 بعدی، 2 بعدی، واقعیت مجازی و واقعیت افزوده برای توسعه فناوری Metaverse است.

 

اسنپ ​​چت (Snapchat):

اسنپ چت یکی از شرکت های در حال رشد Metaverse است که از راه اندازی یک لنز آواتار جدید خبر داد که نشان می دهد یک کاربر یا بازیکن در Metaverse چگونه به نظر می رسد. فیلتر آواتار از واقعیت افزوده استفاده می‌کند که به آواتارها اجازه می‌دهد لباس‌ها و چهره‌ها را مطابق با حال و هوا عوض کنند. این شرکت در حال توسعه Metaverse از طریق راه اندازی Bimojis سه بعدی است. این به‌روزرسانی انسان‌های مجازی، سرعت فناوری Metaverse را ارتقا می‌دهد.

 

آمازون (Amazon):

آمازون یک شرکت فناوری محبوب است که Metaverse را از طریق استخدام یک مدیر ارشد محصول برای فناوریMetaverse، توسعه می دهد. این موضوع نشان دهنده آن است که مدیر محصول باید مالک ارائه خدمات متاورس مبتنی بر ابر در بخش فناوری بازی باشد. 

آموزش بورس، آموزش فارکس، آموزش رمز ارز، آموزش ارز دیجیتال، آموزش پرایس اکشن، آموزش معامله گری، آسا، آسا 365، ارزش گذاری، تحلیل بنیادی، تحلیل تکنیکال.